E-Switch
제품 번호:
RP8201B2M1CEBLKBLKNIL
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSH SPST 0.1A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.27
$6.27
10
$5.64395
$56.4395
25
$5.36066
$134.0165
50
$5.13361
$256.6805
100
$4.963465
$496.3465
250
$4.708238
$1177.0595
500
$4.311157
$2155.5785
1000
$4.112607
$4112.607
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round, Button |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 13.60mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 100mA (DC) |
| Circuit | SPST |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | RP8200 |
| Type | Standard |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Switch Function | Off-On |
| Electrical Life | 200,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RP8201 |
| Color - Actuator/Cap | Black |