E-Switch
제품 번호:
RP8600B2M1CEBLKSIL
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.303
$8.303
10
$7.4651
$74.651
25
$7.12082
$178.0205
40
$6.814588
$272.58352
144
$6.546554
$942.703776
288
$6.202018
$1786.181184
576
$5.742598
$3307.736448
1008
$5.474622
$5518.418976
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 0.4VA (AC/DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | RP8600 |
| Type | Standard |
| Voltage Rating - DC | 20 V |
| Switch Function | Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 20 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Tray |
| Base Product Number | RP8600 |
| Color - Actuator/Cap | Silver |