Schneider Electric
제품 번호:
RPM32JD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HARMONY, POWER PLUG-IN RELAY, 15
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.4065
$16.4065
10
$14.5844
$145.844
25
$13.85518
$346.3795
50
$13.12596
$656.298
100
$12.39674
$1239.674
250
$11.30291
$2825.7275
500
$10.57369
$5286.845
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 55°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 28VDC - Max |
| Termination Style | Plug In |
| Contact Rating (Current) | 15 A |
| Coil Current | 150 mA |
| Coil Resistance | 80 Ohms |
| Mounting Type | Socketable |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | 3PDT (3 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | Harmony |
| Operate Time | 20 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | Schneider Electric |
| Must Operate Voltage | 9.6 VDC |
| Release Time | 20 ms |
| Features | Lighted Indicator, Test Button |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Box |