RPM3.3-6.0-CT
Recom Power
제품 번호:
RPM3.3-6.0-CT
제조업체:
Recom Power
설명:
DC DC CONVERTER 3.3V
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Input (Max) 15V
Approval Agency -
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 6A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 4V
Series INNOLINE RPM-6.0
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case 25-BLGA Module
Efficiency 97%