MEAN WELL USA Inc.
제품 번호:
RPS-120S-27
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC CONVERTER 27V 120W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$38.361
$38.361
10
$36.1057
$361.057
25
$34.97786
$874.4465
50
$33.84945
$1692.4725
100
$32.721135
$3272.1135
250
$31.59282
$7898.205
500
$25.308
$12654
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Product Status | Active |
| Efficiency | 94% |
| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Features | Adjustable Output, PFC, Universal Input |
| Voltage - Input | 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | Medical |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | CB, CE, cURus, EAC, TUV |
| Voltage - Output 1 | 27V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 28.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 4.44 A |
| Series | RPS-120S (120W) |
| Power (Watts) | 120W (150W Forced Air) |
| Type | Open Frame |
| Package | Box |
| Base Product Number | RPS-120 |