TE Connectivity Passive Product
제품 번호:
RR01F249RTB
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
RES 249 OHM 1% 1W AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.456
$0.456
10
$0.3287
$3.287
25
$0.2432
$6.08
50
$0.17917
$8.9585
100
$0.13148
$13.148
250
$0.108642
$27.1605
500
$0.089585
$44.7925
1000
$0.064809
$64.809
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 235°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 249 Ohms |
| Series | RR, Neohm |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Base Product Number | RR01F |