RR0816Q-37R4-D-56R
Susumu
제품 번호:
RR0816Q-37R4-D-56R
제조업체:
Susumu
패키지:
0603
설명:
RES SMD 37.4 OHM 0.5% 1/16W 0603
재고 : 65
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 37.4 Ohms
Series RR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W