E-Switch
제품 번호:
RR11131100-214
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.273
$1.273
10
$1.14095
$11.4095
25
$1.07996
$26.999
50
$1.02961
$51.4805
100
$0.97907
$97.907
250
$0.938752
$234.688
500
$0.883215
$441.6075
1000
$0.832751
$832.751
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | LED, Red |
| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Round - Illuminated |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 20.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC) |
| Circuit | SPST |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 12 VDC |
| Series | RR1, LAMB |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |