RR1220P-1823-D-M
Susumu
제품 번호:
RR1220P-1823-D-M
제조업체:
Susumu
설명:
RES SMD 182K OHM 0.5% 1/10W 0805
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 182 kOhms
Series RR
Power (Watts) 0.1W, 1/10W