E-Switch
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.035
$5.035
10
$4.49065
$44.9065
25
$4.25106
$106.2765
50
$4.0983
$204.915
100
$3.902125
$390.2125
250
$3.727762
$931.9405
500
$3.400772
$1700.386
1000
$3.22638
$3226.38
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | LED, Green |
| Operating Temperature | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Paddle - Illuminated |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 18.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Threaded Body with Nut |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 2.4 VDC |
| Series | RR3405 |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | - |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RR3405 |
| Color - Actuator/Cap | Black |