Tripp Lite
제품 번호:
RS-1215-20T
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
POWER STRIP 12OUT 15'CORD RACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$137.4175
$137.4175
5
$130.9708
$654.854
10
$128.82475
$1288.2475
25
$124.53056
$3113.264
50
$114.22439
$5711.2195
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Connector - AC Output | NEMA 5-20R |
| Housing Material | Steel |
| Approval Agency | cUR, UL |
| Current - Max | 20A |
| Mounting Type | Rack, Horizontal |
| Product Status | Active |
| Weight | 5.4 lbs (2.4 kg) |
| Series | - |
| Type | PDU (Power Distribution Unit) |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Region Utilized | North America |
| Energy | - |
| AC Outlets | 12 |
| Cord Length | 15' (4.57m) |
| Connector - AC Input | NEMA L5-20P |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120V |