OptiFuse
제품 번호:
RS120-010
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PTC RESET FUSE 120V 100MA RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6745
$0.6745
10
$0.62795
$6.2795
25
$0.58824
$14.706
50
$0.54625
$27.3125
100
$0.4959
$49.59
250
$0.4636
$115.9
500
$0.4237
$211.85
1000
$0.38665
$386.65
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 120V (135V Int) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 100 mA |
| Height - Seated (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Approval Agency | cUL, TUV, UL |
| Lead Spacing | 0.201" (5.10mm) |
| Current - Max | 2 A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.311" Dia x 0.150" T (7.90mm x 3.80mm) |
| Product Status | Active |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 7.5 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | RS120 |
| Type | Polymeric |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Thickness (Max) | - |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 3 Ohms |
| Mfr | OptiFuse |
| Current - Trip (It) | 200 mA |
| Package | Bulk |
| Time to Trip | 10 s |
| Base Product Number | RS120 |