Tripp Lite
제품 번호:
RS1215-RA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR STRIP 12OUT R/A 19" RACK MNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$94.4205
$94.4205
5
$89.9973
$449.9865
10
$88.52195
$885.2195
25
$85.57106
$2139.2765
50
$78.48919
$3924.4595
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Housing Material | Steel |
| Approval Agency | CSA, cUL, UL |
| Current - Max | 15A |
| Mounting Type | Rack, Horizontal |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | PDU (Power Distribution Unit) |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Region Utilized | North America |
| Energy | - |
| AC Outlets | 12 |
| Cord Length | 15' (4.57m) |
| Connector - AC Input | NEMA 5-15P |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120V |