Runic Technology
제품 번호:
RS358AXK
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
4000
$0.132924
$531.696
8000
$0.124868
$998.944
12000
$0.116812
$1401.744
28000
$0.114
$3192
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.5V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.1 MHz |
| Current - Supply | 60µA (x2 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 1.5 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | Runic Technology |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Output / Channel | 54 mA |