YAGEO
제품 번호:
RSF-25JR-26-100R
제조업체:
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
RES 100 OHM 5% 1/4W AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.1235
$0.1235
10
$0.10545
$1.0545
25
$0.07676
$1.919
50
$0.05567
$2.7835
100
$0.04123
$4.123
250
$0.031654
$7.9135
500
$0.024947
$12.4735
1000
$0.017271
$17.271
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 235°C |
| Composition | Metal Oxide Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 100 Ohms |
| Series | RSF |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | YAGEO |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Package | Tape & Reel (TR) |