RSF2JB3R30
Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
RSF2JB3R30
설명:
RES 3.3 OHM 5% 2W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 Ohms
Series RSF
Power (Watts) 2W