RSF3WSJR-73-75K
YAGEO
제품 번호:
RSF3WSJR-73-75K
제조업체:
YAGEO
설명:
RES 75K OHM 5% 3W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 75 kOhms
Series RSF
Power (Watts) 3W