YAGEO
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.3002
$3.002
25
$0.22838
$5.7095
50
$0.16986
$8.493
100
$0.126255
$12.6255
250
$0.106666
$26.6665
500
$0.091409
$45.7045
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 235°C |
| Composition | Metal Oxide Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 10 Ohms |
| Series | RSF |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | YAGEO |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Package | Cut Tape (CT) |