Sensata-Cynergy3
제품 번호:
RSF56Y100R1/8
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR LEVEL SWITCH SGL VERT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$27.284
$27.284
10
$25.98345
$259.8345
50
$24.80887
$1240.4435
100
$24.073855
$2407.3855
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 120°C |
| Voltage Rating | 120VDC, 240VAC |
| Output Type | Switch (Single Float) |
| Output Configuration | SPST-NC/NO |
| Mounting Type | Male 1/8" (3.18mm) NPT |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | 0.807" (20.5mm) |
| Series | RSF50 |
| Type | Liquid |
| Minimum Liquid Specific Gravity | 0.85 |
| Mfr | Sensata-Cynergy3 |
| Material - Housing & Prism | Polyphenylene Sulphide (PPS) |
| Package | Bag |
| Current | 600 mA |
| Base Product Number | RSF56 |