Schneider Electric
제품 번호:
RSL1PVBU
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HARMONY, SLIM INTERFACE RELAY PR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$23.6645
$23.6645
10
$22.4808
$224.808
25
$21.2971
$532.4275
50
$20.11397
$1005.6985
100
$18.93084
$1893.084
250
$17.747672
$4436.918
500
$16.564485
$8282.2425
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 55°C |
| Switching Voltage | 277VAC - Max |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Contact Rating (Current) | 6 A |
| Coil Current | 7.1 mA |
| Coil Resistance | 3.39 kOhms |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | Harmony |
| Operate Time | 12 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Schneider Electric |
| Must Operate Voltage | - |
| Release Time | 5 ms |
| Features | Lighted Indicator |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Box |