RT0603BRD0723K2L
YAGEO
제품 번호:
RT0603BRD0723K2L
제조업체:
YAGEO
패키지:
0603
설명:
RES SMD 23.2KOHM 0.1% 1/10W 0603
재고 : 2008
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 23.2 kOhms
Series RT
Power (Watts) 0.1W, 1/10W