Schaffner EMC Inc.
제품 번호:
RT8122-16-4M0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 4MH 16A 2LN TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.7755
$9.7755
10
$9.2473
$92.473
25
$8.19014
$204.7535
60
$7.92585
$475.551
120
$7.808449
$937.01388
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 10mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.008" Dia (51.00mm) |
| Height (Max) | 1.299" (33.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | RT |
| Voltage Rating - DC | 425V |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 16A |
| Voltage Rating - AC | 300V |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tray |
| Base Product Number | RT8122 |
| Inductance @ Frequency | 4 mH @ 100 kHz |