Schaffner EMC Inc.
제품 번호:
RT8522-10-6M0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 6MH 10A 2LN TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.405
$9.405
10
$8.7001
$87.001
25
$8.23004
$205.751
40
$7.28935
$291.574
100
$7.05432
$705.432
300
$6.87344
$2062.032
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 16mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.693" L x 1.260" W (43.00mm x 32.00mm) |
| Height (Max) | 1.732" (44.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | RT |
| Voltage Rating - DC | 425V |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 10A |
| Voltage Rating - AC | 300V |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tray |
| Base Product Number | RT8522 |
| Inductance @ Frequency | 6 mH @ 100 kHz |