E-Switch
제품 번호:
RVW44D1100
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH ROCKER SPST-NO 20A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.6095
$7.6095
10
$6.83715
$68.3715
25
$6.52118
$163.0295
40
$6.240788
$249.63152
80
$5.995336
$479.62688
230
$5.679765
$1306.34595
500
$5.25901
$2629.505
1000
$5.013596
$5013.596
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP54 - Dust Protected, Water Resistant |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Actuator Type | Concave (Curved) |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 36.80mm x 21.00mm |
| Current Rating (Amps) | 20A (AC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | RVW, LAMB |
| Switch Function | Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 6,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | RVW44 |
| Color - Actuator/Cap | Black |