Linx Technologies Inc.
제품 번호:
RXD-433-KH
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF RECEIVER ASK/OOK 433.92MHZ
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Applications | Garage Openers, RKE, Security Alarms |
| Data Interface | PCB, Surface Mount |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Modulation or Protocol | ASK, OOK |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| Series | KH |
| Sensitivity | -102dBm |
| Memory Size | - |
| Package / Case | 28-SMD, No Lead |
| Current - Receiving | 7mA |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 4.2V |
| Mfr | Linx Technologies Inc. |
| Data Rate (Max) | 5kbps |
| Frequency | 433.92MHz |
| Features | Built-in Remote Control Decoder |
| Package | Tube |