Surge
제품 번호:
RXK101M1HBK-1012S
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.722
$0.722
10
$0.5111
$5.111
50
$0.38646
$19.323
100
$0.33668
$33.668
500
$0.249375
$124.6875
1000
$0.211964
$211.964
2500
$0.1995
$498.75
5000
$0.187036
$935.18
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 371 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 4000 Hrs @ 105°C |
| Series | RXK |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 530 mA @ 100 kHz |
| Mfr | SURGE |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 160 mOhms |