Schneider Electric
제품 번호:
RXM2AB2F7
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HARMONY, MINIATURE PLUG-IN RELAY
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.4095
$11.4095
10
$10.14125
$101.4125
25
$9.63452
$240.863
50
$9.12722
$456.361
100
$8.620205
$862.0205
250
$7.859616
$1964.904
500
$7.352544
$3676.272
1000
$6.97224
$6972.24
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 55°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 28VDC - Max |
| Termination Style | Plug In |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Coil Current | 27.1 mA |
| Coil Resistance | 4.43 kOhms |
| Mounting Type | Socketable |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 18 VAC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | Harmony |
| Operate Time | 20 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Coil Voltage | 120VAC |
| Mfr | Schneider Electric |
| Must Operate Voltage | 96 VAC |
| Release Time | 20 ms |
| Features | Lighted Indicator, Test Button |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Box |