Hammond Manufacturing
제품 번호:
RZVS1921BK1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SHELF FIXED 20.8X17.8X1.3" BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$90.2405
$90.2405
5
$84.2251
$421.1255
10
$82.72125
$827.2125
25
$81.21702
$2030.4255
50
$80.01375
$4000.6875
100
$78.208845
$7820.8845
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 20.840" L x 17.750" W x 1.310" H (529.34mm x 450.85mm x 33.27mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 10 lbs (4.5 kg) |
| Series | RZ |
| Type | Shelf, Fixed |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Ventilation | Vented |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | RZVS1921 |