RZW470M1EBK-0511S
Surge
제품 번호:
RZW470M1EBK-0511S
제조업체:
Surge
설명:
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
재고 : 2000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1000
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.492" (12.50mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Series RZW
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 210 mA @ 100 kHz
Mfr SURGE
Capacitance 47 µF
Package Bulk
Impedance 580 mOhms