LAPP
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$41.287
$41.287
10
$37.8841
$378.841
25
$36.42756
$910.689
50
$35.21308
$1760.654
100
$33.27033
$3327.033
250
$32.298974
$8074.7435
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 1.102" (28.00mm) |
| Thread Length | 0.472" (12.00mm) |
| Ingress Protection | IP68/IP69 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof; NEMA 1, 12 |
| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Thread Size | M63x1.5 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | 1.535" (39.00mm) |
| Series | SKINTOP® SLRM |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | LAPP |
| Package | Bulk |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | - |