SMC Diode Solutions
제품 번호:
S16LC12-8
제조업체:
패키지:
16-SO
배치:
-
설명:
TVS DIODE 12VWM 19VC 16SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.216
$1.216
10
$1.09155
$10.9155
100
$0.850725
$85.0725
500
$0.702791
$351.3955
1000
$0.554828
$554.828
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 1A |
| Applications | Automotive, Ethernet, Telecom |
| Capacitance @ Frequency | 25pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 13.3V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 300W |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Series | S16LCXX-8 |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 19V |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 12V (Max) |
| Unidirectional Channels | 8 |
| Mfr | SMC Diode Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | Yes |
| Base Product Number | S16LC12 |