Seoul Semiconductor Inc.
제품 번호:
S1W0-5630309003-0000003S-00004
제조업체:
패키지:
5630
배치:
-
설명:
MID POWER 5630, 3000K
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.2451
$2.451
100
$0.163875
$16.3875
500
$0.113316
$56.658
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Viewing Angle | 120° |
| Height - Seated (Max) | 0.033" (0.85mm) |
| Color | White, Warm |
| Current - Test | 65mA |
| Current - Max | 200mA |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Thermal Resistance of Package | 10°C/W |
| Size / Dimension | 0.205" L x 0.118" W (5.20mm x 3.00mm) |
| Lumens/Watt @ Current - Test | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5630 |
| Series | 5630 |
| Package / Case | 2211 (5630 Metric) |
| Mfr | Seoul Semiconductor Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.78V |
| Flux @ 85°C, Current - Test | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Flux @ 25°C, Current - Test | - |
| Base Product Number | S1W0 |
| CCT (K) | 3000K 3-Step MacAdam Ellipse |