Heyco Products Corporation
제품 번호:
S3323
패키지:
-
배치:
-
설명:
CC H 3/16 SS COATED
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.0545
$1.0545
10
$0.8911
$8.911
25
$0.85424
$21.356
50
$0.83619
$41.8095
100
$0.799805
$79.9805
250
$0.727092
$181.773
500
$0.654398
$327.199
1000
$0.581685
$581.685
2500
$0.527155
$1317.8875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.203" (5.16mm) |
| Material | Stainless Steel (SS) |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | #10 |
| Series | Heyco® SunClamp® |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | - |
| Package | Bag |
| Material Thickness | - |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.190" (4.83mm) |