Bud Industries
제품 번호:
SA-1746
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SHELF MONITOR W/FOLD UP KEYBOARD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Color | Black |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 30.250" L x 19.000" W x 15.718" H (768.35mm x 482.60mm x 399.24mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 22 lbs (10 kg) |
| Series | - |
| Type | Shelf, Keyboard and Monitor |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Ventilation | Non-Vented |
| Features | Mouse Pad |
| Package | Bulk |