C&K
제품 번호:
SAM-H4-MR11SPA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
NAVIGATIONAL SWITCH, HIGH CURREN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.5785
$8.5785
5
$8.3904
$41.952
10
$7.05565
$70.5565
25
$6.6747
$166.8675
50
$6.29318
$314.659
100
$5.720995
$572.0995
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | IP30 |
| Termination Style | PC Pin |
| Functions, Extra | - |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 15A (DC) |
| Contact Finish | - |
| Mechanical Life | 30,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Series | SAM |
| Type | Navigation Switch, 2 - Axis |
| Voltage Rating - DC | 14 V |
| Switch Function | 4-Way Directional |
| Operating Force | 612gf |
| Voltage - Supply | - |
| Output | Digital (Mechanical Switch) |
| Electrical Life | 30,000 Cycles |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | SAM-H4 |