E-Switch
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.2025
$14.2025
10
$12.73
$127.3
25
$12.17102
$304.2755
50
$11.54136
$577.068
100
$11.12165
$1112.165
250
$10.422184
$2605.546
500
$9.65276
$4826.38
1000
$8.656875
$8656.875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | LED, Green |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 19.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 15A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 3 VDC |
| Series | SAV4 |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SAV4 |
| Color - Actuator/Cap | Silver |