E-Switch
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.542
$15.542
10
$13.93555
$139.3555
25
$13.3228
$333.07
50
$12.63367
$631.6835
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | LED, Blue |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 19.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 15A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 110 VAC |
| Series | SAV4 |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Silver |