/ Crystals / SAX21410CY4A-27.000M
minImg
SAX21410CY4A-27.000M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SAX21410CY4A-27.000M
설명:
CRYSTAL 27.000M 10PF SMD
재고 : 1000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±100ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series SAX214
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 27 MHz