/ Crystals / SAX21410FX4A-32.000M
minImg
SAX21410FX4A-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SAX21410FX4A-32.000M
설명:
CRYSTAL 32.000M 10PF SMD
사용자 가이드
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±150ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 32 MHz