/ Crystals / SAX21412EY4B-24.000M
minImg
SAX21412EY4B-24.000M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SAX21412EY4B-24.000M
설명:
CRYSTAL 24.000M 12PF SMD
사용자 가이드
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±100ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 24 MHz