onsemi
제품 번호:
SBAS70-04LT1G
제조업체:
패키지:
SOT-23-3 (TO-236)
배치:
-
설명:
DIODE SCHOTTKY 70V DUAL SOT23
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.209
$0.209
10
$0.171
$1.71
100
$0.09082
$9.082
500
$0.059736
$29.868
1000
$0.040612
$40.612
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 70 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Technology | Schottky |
| Diode Configuration | 1 Pair Series Connection |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1 V @ 15 mA |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 70 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 100mA (DC) |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | SBAS70 |