KEMET
제품 번호:
SBC7-332-361
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 3.3MH 360MA 3.51OHM TH
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | 630mA |
| Inductance Frequency - Test | 10 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 360 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.591" Dia (15.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 3.51Ohm Max |
| Ratings | - |
| Series | SBC |
| Inductance | 3.3 mH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Radial, Vertical Cylinder |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | KEMET |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Material - Core | Ferrite |
| Base Product Number | SBC7 |