TE Connectivity Passive Product
제품 번호:
SBCH4270RJ
패키지:
-
배치:
-
설명:
RES 270 OHM 5% 4W AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.0355
$1.0355
10
$0.92055
$9.2055
25
$0.84626
$21.1565
50
$0.77197
$38.5985
100
$0.667945
$66.7945
250
$0.564072
$141.018
500
$0.475
$237.5
1000
$0.394848
$394.848
5000
$0.378518
$1892.59
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.315" x 0.276" Rectangular x 0.787" L (8.00mm x 7.00mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 270 Ohms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 4W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBCH4 |