TE Connectivity Passive Product
제품 번호:
SBCH74K7J
패키지:
-
배치:
-
설명:
RES 4.7K OHM 5% 7W AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.7195
$1.7195
10
$1.5295
$15.295
25
$1.41816
$35.454
50
$1.33475
$66.7375
100
$1.167835
$116.7835
250
$1.000996
$250.249
500
$0.834157
$417.0785
1000
$0.72294
$722.94
5000
$0.700692
$3503.46
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.984" L (10.00mm x 9.00mm x 25.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 4.7 kOhms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 7W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBCH7 |