onsemi
제품 번호:
SBT700-06RH-1E
제조업체:
패키지:
TO-3PF-3
배치:
-
설명:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220ML
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Speed | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | TO-3PF-3 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 mA @ 30 V |
| Series | - |
| Package / Case | SC-94 |
| Technology | Schottky |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 660 mV @ 30 A |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 60 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 70A |
| Operating Temperature - Junction | 150°C (Max) |
| Base Product Number | SBT700 |