Tecate Group
제품 번호:
SCAP,PBLS-1.0/27
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
CAP 1F -10% +20% 27V UCAP PACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.5415
$19.5415
10
$18.51455
$185.1455
50
$15.94309
$797.1545
100
$14.91443
$1491.443
500
$13.371592
$6685.796
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Height - Seated (Max) | 1.417" (36.00mm) |
| Tolerance | -10%, +20% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | Wire Leads with Connector |
| Voltage - Rated | 27 V |
| Mounting Type | User Defined |
| Size / Dimension | 2.106" L x 0.866" W (53.50mm x 22.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 65°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 660mOhm |
| Series | PBLS |
| Package / Case | Module, Wire Leads |
| Mfr | Tecate Group |
| Capacitance | 1 F |
| Package | Bulk |