SCRH74-151
Signal Transformer
제품 번호:
SCRH74-151
제조업체:
Signal Transformer
설명:
FIXED IND 150UH 460MA 880MOHM SM
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 460mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 460 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 880mOhm Max
Ratings -
Series SCRH74
Inductance 150 µH