Rohm Semiconductor
제품 번호:
SCS320AHGC9
제조업체:
패키지:
TO-220ACP
배치:
-
설명:
DIODE SIL CARB 650V 20A TO220ACP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.3195
$9.3195
10
$7.9857
$79.857
100
$6.65513
$665.513
500
$5.87214
$2936.07
1000
$5.284926
$5284.926
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 0 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 1000pF @ 1V, 1MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220ACP |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 µA @ 650 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-2 |
| Technology | SiC (Silicon Carbide) Schottky |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 650 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 20A |
| Operating Temperature - Junction | 175°C (Max) |
| Base Product Number | SCS320 |