/ Foam / SD-40PSA-10"X10"-5PK
minImg
SD-40PSA-10"X10"-5PK
Aearo Technologies LLC, a 3M company
제품 번호:
SD-40PSA-10"X10"-5PK
설명:
ISODAMP 10"X10"X.045" 5PK
사용자 가이드
Thickness 0.045" (1.14mm)
Series ISOLOSS
Color Black
Mfr Aearo Technologies LLC, a 3M company
Material -
Package Bag
Material Flammability Rating UL94 V-0
Size / Dimension 10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)