C&K
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.881
$1.881
10
$1.8259
$18.259
25
$1.66022
$41.5055
100
$1.44248
$144.248
250
$1.307238
$326.8095
500
$1.217083
$608.5415
1000
$1.126928
$1126.928
2500
$1.021754
$2554.385
5000
$0.946628
$4733.14
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Positions | 4 |
| Actuator Level | Raised |
| Voltage Rating | 25VDC |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Slide (Standard) |
| Current Rating (Amps) | 100mA |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | SPST |
| Height Above Board | 0.178" (4.52mm) |
| Mechanical Life | 2,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | SD |
| Body Material | Polyphthalamide (PPA) |
| Length | 0.458" (11.63mm) |
| Electrical Life | 2,000 Cycles |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Washable | No |
| Base Product Number | SD04H1 |